Zyskaj przewagę konkurencyjną wykorzystując najnowszą technologię wspierająca firmy na każdym etapie działalności

Bitrix24

Zarządzanie sprzedażą

Zarządzaj klientami, osobami kontaktowymi, namiarami i lejkami sprzedażowymi. Planuj spotkania i działania. Kontroluj sprzedaż na każdym jej etapie.

PROWADZENIE PROJEKTÓW

Zarządzasz wieloma projektami? potrzebujesz narzędzia, które wspiera twoją pracę? Wykorzystaj projekty, zadania i zależności, komunikuj się z wewnętrznymi i zewnętrznymi uczestnikami projektu. 

OBSŁUGA KLIENTA

Postaw na nowe standardy w obsłudze. Wykorzystaj wszystkie kanały komunikacji, aby pomóc swoim klientom. Zarządzaj zgłoszeniami. Buduj pozytywne doświadczenia klientów nawet wtedy, kiedy maja problem.

HR

Zarządzaj pracownikami, informuj ich na bieżąco o najważniejszych sprawach. Buduj bazę wiedzy i udostępniaj dokumenty. Angażuj pracowników w działania firmy.  Udostępnij narzędzia do rejestracji czasu pracy i zarządzania urlopami. Wykorzystaj system w działaniach rekrutacyjnych.

Trochę statystyki

Bitrix24 jest rozpoznawany na całym świecie. Obecnie, jedna z najchętniej wdrażanych platform w małych, średnich i dużych firmach.

1 +
Firm wybrało Bitrix24
1
Wspieranych jezyków
1
Lat na rynku
MARKETING

Pozyskaj dodatkowe korzyści z działań związanych z marketing automation. Pozyskuj klientów w nowoczesny sposób wykorzystując wszystkie dostępne kanały komunikacji. Udrożnij komunikację wewnętrzną pomiędzy działami sprzedaży i marketingu. Mierz swoje działania dzięki wbudowanym analizom.

NOWOCZESNA KOMUNIKACJA

Komunikuj się ze swoimi klientami z wykorzystaniem wszystkich nowoczesnych kanałów komunikacji. Zbuduj własną stronę lub sklep internetowy bezpośrednio na platformie. Komunikuj wewnętrznie wszystkie istotne informacje swoim pracownikom wewnętrznym i zewnętrznym. Bądź zawsze on-line dzięki aplikacji mobilnej.

Poznaj, jak inni korzystają z Bitrix24

Przykładowe wdrożenia

FRoSTA

Sektor: Produkcja mrożonek

Zebranie wszystkich 1600 pracowników w wirtualnej lokalizacji, aby umożliwić im lepszą komunikację i bardziej efektywną pracę było dla nas dużym wyzwaniem.

Allonda

Sektor: Inżynieria środowiska

Stanęliśmy przed wyzwaniem zwiększenia wydajności w procesach sprzedażowych i kontrolingowych, aby dalej zagwarantować wzrost i zrównoważony rozwój.

Domrnr

Sektor: Budownictwo

W ciągu 6 miesięcy nasi pracownicy wykonują około 75000 zadań. Właściwe zarządzenie pracami gwarantuje zwiększenie wydajności, kontrolę kosztów i zadowolenie naszych klientów.

Sprawdź, jak wspieramy naszych klientów

Nasze usługi

Skorzystaj z naszych wieloletnich doświadczeń. Wiemy jak efektywnie i optymalnie wdrożyć Bitrix24 dostosowując system do konkretnych wymagań biznesowych.

Wybrani klienci

Zacznij za darmo

Nie czekaj. Odkrywaj możliwości Bitrix24. Najlepiej sprawdzić na działającym systemie czy jest dla Ciebie przyjazny i spełnia oczekiwania.